راه اندازی نخستین واحد تولیدی چیپس میوه و سبزیجات خشک اصفهان

بازدید نماینده منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی
خرداد ۲۵, ۱۳۹۹
بازدید مدیرکل جهاد کشاورزی استان اصفهان
خرداد ۲۵, ۱۳۹۹

راه‌اندازی واحد تولید چیپس میوه و سبزیجات خشک میوس

به گزارش خبرنگارایمنا، در روز ۲۵ خرداد ۹۹ کارخانه تولید چیپس میوه و سبزیجات خشک میوس با دستان شهردار محترم اصفهان، جناب آقای قدرت‌الله نوروزی، افتتاح شد.

وی با ابراز خرسندی از راه اندازی نخستین واحد تولیدی چیپس، میوه و سبزیجات خشک اصفهان تصریح کرد: در این مجموعه خشک کردن میوه‌ها انجام می‌شود که می‌تواند در حوزه‌هایی همچون کشاورزی و اقتصادی اثرات مهمی داشته باشد چنانکه از خشک شده میوه‌هایی می‌توان استفاده کرد که در مواقعی از سال نوع تازه آن وجود ندارد و چرخه جدیدی برای تولید و حمایت از باغداران و کشاورزان ایجاد کرد.

شهردار اصفهان خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه باعث حرکت جدیدی در عرصه اشتغالزایی و تأمین کالاهای کاملاً بهداشتی است.

نوروزی افزود: این اقدام با حمایت و ایده‌پردازی شرکت‌های دانش بنیان اتفاق افتاده و باعث خشنودی است که جوانان در این عرصه‌ها حضور یافته‌اند.

شرکت دانش بنیان رویشگر مفتخر است با ارائه خشک‌کن‌های کم مصرف و همچنین تجهیزات تکمیلی در زمینه خط تولید چیپس میوه و سبزیجات خشک توانسته است در این مسیر همراه شرکت میوس بوده و این دو شرکت با شروع این همکاری قدم بزرگی در راستای جلوگیری از ضایعات میوه و تبدیل آن به ارزش افزوده برداشته اند.

با حمایت از صنایع تبدیلی کشاورزی می توان کمک شایانی به کشاورزان و باغداران عزیز این مرز و بوم نموده و همچنین باعث ارزش آفرینی برای زحمات این عزیزان شویم

رویشگر در اینستاگرام

ما را دنبال کنید
close-link
کلیک کنید