4 نکته در زمان طلایی اسفند 97

با انواع خشک کن آشنا شوید
فوریه 4, 2019
پنج رمز موفقیت از زبان ریچارد برانسون
آوریل 7, 2019
با انواع خشک کن آشنا شوید
فوریه 4, 2019
پنج رمز موفقیت از زبان ریچارد برانسون
آوریل 7, 2019

4 نکته که ثابت می کند اسفند 97 زمان طلایی برای شروع است


 

مقاله زیر حاوی 4 نکته اساسی می باشد که می تواند در زمانهای دیگر هم صادق باشد، اما با توجه به شرایط اقتصادی کشور در سال 97، بهتر است با بهره گیری از این فرصت طلایی در اسفند ماه 97 شروع به فعالیت نمود و موفقیت خود را در سال 98 تضمین کرد. حال به نکات مهم می پردازیم.

نکته اول: خرید خوب

همه میدانیم که سود خوب در خرید خوب است. قبلا هم در مقاله ای به اهمیت این موضوع اشاره شده است. اصولا با شروع سال شمسی جدید هزینه ها افزایش می یابد و اگر ما بتوانیم قبل از سال جدید خط تولید خود را خرید کنیم از این زمان طلایی از نظر اقتصادی بیشترین بهره را برده ایم . در این زمان طلایی بسیاری از تولید کنندگان جشنواره های فروش راه اندازی می کنند، که در هیچ فصلی از سال چنین موقعیت خوبی برای خرید کردن پیش نخواهد آمد.

نکته دوم: افزایش قیمت آجیل

افزایش چند برابری قیمت پسته و دیگر آجیل ها یک فرصت است برای تولید کننده خشک بار از جمله تولید کنندگان چیپس میوه و فرهنگ جایگزینی آجیل چیپس میوه به جای دیگر آجیل ها که برای اقشار متوسط و ضعیف جامعه خرید آنها سخت شده است، از طرفی حجم آجیل چیپس میوه زیاد است و نسبت به مصرف آن مقرون به صرفه تر خواهد بود.

نکته سوم: کسب تجربه

بهار و تابستان بیشترین حجم تولید میوه در سراسر کشور است و برای هر کاری بهتر است تجربه ای حتی اندک وجود داشته باشد تا بتوان محصول با کیفیت تولید کرد . شروع در اسفند ماه این فرصت و امکان را برای شما فراهم می کند که تجربه ای کسب کنید و بتوانید نسبت به افرادی که در بهار و تابستان قصد شروع دارند یک قدم جلو باشید.

نکته چهارم: سبقت گرفتن در زمان تعطیلات

با شروع فصل بهار و عید نوروز هر ساله نیمی از فروردین ماه تعطیل است و مردم برای سفر های نوروزی عازم شهرهای دیگر می شوند و شما می توانید ازین زمان استفاده کنید و محصول خودتان را معرفی کنید، در ضمن زمان مناسبی برای رصد کردن بازار و برنامه ریزی های تولید برای آینده و موفقیت است .

فروردین 98 قطعا مسافرین خارجی از جمله ایرانیان مقیم کشور های دیگر یکی از مقاصد عزیمتشان به دو دلیل ایران خواهد بود. دلیل اول دید و بازدید نوروز و دلیل دوم کاهش ارزش ریالی کشور در سالی که گذشت می باشد، و این موارد سفرها، برای تولید کنندگان می تواند یک فرصت استثنایی باشد، چرا که خشکبار جز بیشترین خریدهایی است که آنها از ایران خواهند داشت. دلایل خرید و صادرات بسیار زیاد خشکبار در ایران، قیمت بسیار پایین آن نسبت به قیمت های جهانی و طعم و رنگ بسیار فوق العاده خشکبار ایرانی می باشد. البته فراموش نکنید که باید برای جذب مشتریان خود از بسته بندی خلاق نیزاستفاده کنید. پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به بسته بندی را مطالعه نمایید