آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
بازدید معاون رئیس جمهور دکتر نوبخت - رویشگر

بازدید معاون رئیس جمهور

تقدیر از واحدهای فناوری برتر
اردیبهشت 16, 1397
علوفه هیدروپونیک
اردیبهشت 27, 1397

بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و استاندار اصفهان

 

با حضور دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان سه فناوری شرکت‌ها و موسسات شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان رونمایی شد.

در پایان رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به بازدید خود از شهرک علمی و تحقیقاتي ‏خطاب به فناوران جوان حاضر در جلسه گفت: «شما توانايي هاي خود را به ما عرضه کرديد و در اين ‏بخش با ما اتمام حجت شد. پيشنهادهاي معقول شما را دريافت کردم و به عنوان نماينده دولت به شما ‏مي گويم که ضمن استفاده از ظرفيت هاي بودجه ۱۳۹۷، از برنامه هاي سال ۱۳۹۸ براي حمايت از ‏شما بهره مي بريم».‏

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
به عنوان سازمانی مستقل با هدف توسعه مبتنی بر دانایی از طریق ایجاد مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در اصفهان، قطب اقتصادی و صنعتی ایران شکل گرفته است.

این سازمان به عنوان نخستین سازمان موسس مراکز رشد و پارک های علم و فناوری در کشور، تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری مناسب برای توسعه فعالیت شرکت‌های دانش‌‌بنیان، زمینه لازم را برای تجاری‌سازی دستاوردهای آن‌ها و جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم آورد.

خبرگزاری صدا و سیما استان اصفهان (مشاهده تصویری خبر)
برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک نمایید (خبرگزاری ایمنا)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...