بازدید معاون رئیس جمهور

تقدیر از واحدهای فناوری برتر
می 6, 2018
علوفه هیدروپونیک
می 17, 2018
تقدیر از واحدهای فناوری برتر
می 6, 2018
علوفه هیدروپونیک
می 17, 2018

بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و استاندار اصفهان

 

با حضور دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان سه فناوری شرکت‌ها و موسسات شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان رونمایی شد.

در پایان رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به بازدید خود از شهرک علمی و تحقیقاتي ‏خطاب به فناوران جوان حاضر در جلسه گفت: «شما توانايي هاي خود را به ما عرضه کرديد و در اين ‏بخش با ما اتمام حجت شد. پيشنهادهاي معقول شما را دريافت کردم و به عنوان نماينده دولت به شما ‏مي گويم که ضمن استفاده از ظرفيت هاي بودجه ۱۳۹۷، از برنامه هاي سال ۱۳۹۸ براي حمايت از ‏شما بهره مي بريم».‏

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
به عنوان سازمانی مستقل با هدف توسعه مبتنی بر دانایی از طریق ایجاد مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در اصفهان، قطب اقتصادی و صنعتی ایران شکل گرفته است.

این سازمان به عنوان نخستین سازمان موسس مراکز رشد و پارک های علم و فناوری در کشور، تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری مناسب برای توسعه فعالیت شرکت‌های دانش‌‌بنیان، زمینه لازم را برای تجاری‌سازی دستاوردهای آن‌ها و جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم آورد.

خبرگزاری صدا و سیما استان اصفهان (مشاهده تصویری خبر)
برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک نمایید (خبرگزاری ایمنا)