بازدید معاون رئیس جمهور

تقدیر از واحدهای فناوری برتر
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۷
علوفه هیدروپونیک
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۷

بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و استاندار اصفهان

 

با حضور دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان سه فناوری شرکت‌ها و موسسات شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان رونمایی شد.

در پایان رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به بازدید خود از شهرک علمی و تحقیقاتی ‏خطاب به فناوران جوان حاضر در جلسه گفت: «شما توانایی های خود را به ما عرضه کردید و در این ‏بخش با ما اتمام حجت شد. پیشنهادهای معقول شما را دریافت کردم و به عنوان نماینده دولت به شما ‏می گویم که ضمن استفاده از ظرفیت های بودجه ۱۳۹۷، از برنامه های سال ۱۳۹۸ برای حمایت از ‏شما بهره می بریم».‏

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
به عنوان سازمانی مستقل با هدف توسعه مبتنی بر دانایی از طریق ایجاد مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در اصفهان، قطب اقتصادی و صنعتی ایران شکل گرفته است.

این سازمان به عنوان نخستین سازمان موسس مراکز رشد و پارک های علم و فناوری در کشور، تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری مناسب برای توسعه فعالیت شرکت‌های دانش‌‌بنیان، زمینه لازم را برای تجاری‌سازی دستاوردهای آن‌ها و جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم آورد.

خبرگزاری صدا و سیما استان اصفهان (مشاهده تصویری خبر)
برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک نمایید (خبرگزاری ایمنا)


 

رویشگر در اینستاگرام

ما را دنبال کنید
close-link
کلیک کنید
× سوالی دارید؟